O mnie

Patrzę na świat oczami i sercem. Poprzez fotografię próbuję wyrazić uczucia i emocje - nie tylko moje, ale również ludzi wokół mnie.

Wsłuchując się w oczekiwania osób, dla których wykonuję zdjęcia staram się przeniknąć do ich wyobraźni, by odwzorować na fotografiach obrazy z ich serca. Największą satysfakcją jest dla mnie moment, gdy udaje się to zrealizować.

Bardzo lubię wprowadzać w świat fotografii osoby, które dużo widzą i czują tak jak ja. Od wielu lat prowadzę warsztaty jak i szkolę indywidualnie przekazując moje spojrzenie na świat i fotografię pasjonatom życia podobnym do mnie.

Fotografuję od ponad 20 lat. Współpracując z Polską Agencją Prasową relacjonowałem Igrzyska Olimpijskie w Londynie czy Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012. Będąc fotografem Lecha Poznań przeżywałem wszystkie możliwe emocje od euforii mistrzostwa polski po smutek porażek w finałach Pucharu Polski. Zdjęcia nadal potrafią rozpalić we mnie ogień pasji, który z każdym rokiem jest dojrzalszy i co najważniejsze także coraz mocniejszy. Bez pasji bowiem fotografia nie ma sensu.

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, będzie mi miło, gdy postawisz mi kawę na buycoffee.to 

buycoffeeto-btn-grey-outline.png